| AliceMaria1 a întrebat:

Buna TPU.Cate carti,, Jurnalele Vampirilor,, si Jurnalele lui Stefan sunt? ...Si cate sunt disponibile si in Romania? Si unde le pot gasi?

3 răspunsuri:
| EmYyYEmilian a răspuns:

Stiu ca doar sunt la cheoscuri. funda?

| nessayaR a răspuns (pentru EmYyYEmilian):

Mai sunt si acum? stiam ca se vindeau intr-un timp cu revista bravo

| xGabriela a răspuns:

Pai,la Jurnalele lui Stefan sunt in total 6 carti. eu le-am luat cu revista bravo, dar le poti lua de pe :
http://www.grupulcorint.ro/....../index.php aici poti gasi TOATE cartile jurnalele vampirilor, EDITITE DE BUZUNAR, deci costa in jur de 11 lei cartea :) e un site de incredere, eu de aici imi iau carti :d daca mai ai intrebari, nu ezita sa ma intrebi :d funda?