| CristinaJurjut a întrebat:

caut un film, german cred, despre o femeie bruneta, tin minte ca avea trei parti, cel mai mult mi-a amintesc pe a treia, ea este însărcinată iar o femeie blonda care pretindea ca e însărcinată ii răpește copilul când castelul unde se aflau este atacat, ea este luat de un grup de bărbați și dusa la ei la tabăra, e legata de un stâlp. Ceva bărbați și soțul ei o cauta prin o pădure, apare blonda și se lupta pentru copil dar ea renunță de frica sa nu îl raneasca.Seful de trib sau ce era ii plăcea de ea, era și o negresa pe acolo care la final o ajuta sa scape. Tin minte ca undeva apărea tatal sefului de trib cu un uliu și se așeza pe mana ei.Seful de trib sau ce era era blond si cu par lung.Stie cineva cum se numeste?
Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

M-ai pierdut la "german"
slaba miscarea in afara Germaniei sa vada oamenii filme germane, chiar eu numar pe degetele de la o mana cate am vazut si marea majoritate zdrobitoare se numesc Ostwind

insa, success sa primesti un raspuns

| CristinaJurjut explică (pentru JicaContra):

Muktumesc?

| JicaContra a răspuns (pentru CristinaJurjut):

Nu imi multumi, ti-am dat o explicatie pentru faptul ca e foarte putin probabil sa primesti un raspuns, insa eu iti doresc sa primesti, chiar urmaresc intrebarea ca si eu sunt curios!winking