| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU, caut un film vechi(posibil horror sau thriller) care s-a difuzat pe TNT(acum Warner TV) mai demult și nu îl găsesc nicăieri, nu știu cum se numește, îmi aduc aminte doar finalul deoarece când am aprins televizorul era pe terminate: erau doi tipi dezbrăcați, pătați de sânge care nu păreau sănătoși mintal după expresia feței. Unul din ei intra pe ușa casei și îl vede celălalt aflat pe jos. Se apropie încet cu brațele deschise către el pentru o îmbrățișare, părea că îi era dor de el. Se îmbrățișează după care este înjunghiat în spate cu un ciob de sticlă sau ceva ascuțit de către cel care spuneam mai sus că stătea pe jos după care se încheie. După calitate părea vechi(anii 80, 90 sau 2000, nu pot să-mi dau seama)

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Scena descrisa de tine imi aduce aminte de filmul Reservoir Dogs (1992),dar cu siguranta nu este filmul cautat de tine