| Timeeeaaaaa a întrebat:

Buna TPU.ce filme recomandati.Sa fie sau comedie, drama, dragoste, aventura.Si inca ceva mai demult am vazut un film cu un baiat al carei mama era alcolica si el ajunge intr-o familie unde isi gaseste locu, daca stiti despre ce e vorba lasati va rog numele filmului.

9 răspunsuri:
| alexclaudiu2003 a răspuns:

Gadjo Dilo era filmul cu baiatul, imi aduc aminte bine pentru ca am vazut pentru prima data un anus de ţigancă

| MishalufLv a răspuns:

Iti recomand Date movie,A few best men,Bad Santa,barbershop,Beerfest,Dumb and,Dumberer,First Sunday,Forrest, Gump, Friday, Good luck Chuck, Wild Child

| cristyle a răspuns:

Iti recomand avater daca nu l-ai vazut...

| alecsandrabubz09 a răspuns:

Hangover 1 & 2, Horrible bosses, crazy stupid love, ted, one day, friends with benefits, in her shoes, inbetweeners the movie, American pie the reunion, bridesmaids, friends with kids etc big grin

| AnyAda a răspuns:

Iti recomand Friends with benefits, Letters to Juliet, August Rush, Remember me, The notebook, A walk to remember, Dear John, Sweet november, Kate, The vow, If only, According to Greta, Autumn in New York, The curious case of Benjamin Button, The Tourist, My sister°s keeper. Sunt foarte bune toate dupa parerea mea si chiar merita vazute!

| AcadeauaRozaliee a răspuns:

Filme:ora de varf 1, 2, 3, singur acasa, despre dragoste si alte chestii, printesa indaratnica, scary movie etc. si despre filmul pe care l-ai povestit nu stiu...

| hmmmm96 a răspuns:

Hey, hmm filme: The proposal, Friends with benefits, Something borrowed, LoL,
Dear John, The notebook,No Reservations A Lot Like Love,Love Happens,Alex and Emma,The Wedding Date,Like Crazy,Midnight in Paris,The Holiday,One Day,If Only,A Little Bit of Heaven,She’s the Man He’s Just Not That Into You,Before Sunrise,The Ugly Truth,Beastly,Just friends, From Prada to Nada, Last Night, Serendipity, Play the game.

| danielarimnea a răspuns:

Hm....sincer la comedii nu ma prea pricep dar uitate la two and a half men /are 10 sezoane ....foarte geniale care imi plac foarte mult sper ca te ajuta happy

| Lillystar a răspuns:

Te-as recomanda,, singur acasa 1, 2, 3, 4,,