| BBAlyss a întrebat:

Buna TPU

Ce parere aveti despre Alice in Wonderland(filmul)? Cum vi s-a parut? un film pentru copii sau ceva mai mult decat atat?

4 răspunsuri:
| Against a răspuns:

E foarte frumos, merita vazut. si nu pare deloc pentru copii

| Syssissy a răspuns:

Da,foarte frumos filmul.E film de copii, film fantastic si de aventura.Ti-l recomandwinkingFunda? big grin

| LolaLoVeCrazy a răspuns:

L-am vazut si eu mai demult nu imi amintesc pre multe dar stiu ca m-i-a placut si ca tot ai adus vorba cred ca o sa ma mai uit o data sa imi aduc amintehee hee

| Opincaru_Alexandra_1997 a răspuns:

Mi se pare foarte frumos! multi se pot uita la el! nu numai copii e special in felul ei parerea mea funa?