| Mσηιι a întrebat:

ce serial imi recomandati asemanator cu The Vampire Diaries, Ghost Whisperer? happy funda.

7 răspunsuri:
| Liviucu a răspuns:

Buna. Uite, eu iti spun preferatele mele la care m-am abonat si care le vad cu sufletul la gura. Poate iti vor place si tie:
- Game of Thrones;
- Person of Interest;
- Prison Break (inca sunt abonat, poate vor aparea versiuni noi, cine stie);
- Mr. Bean;
- Alcatraz;
- Homeland.

Pe langa toate acestea ce le gasesti desigur pe Vplay, iti recomand serialul meu de suflet - LOST. Iti va schimba cu siguranta un pic mentalitatea si ti-l recomand cu mare mare caldura. E de nota o mie.

Vizionare placuta...

| NevastuicAaA a răspuns:

Teen Wolf! Este genial daca te uiti cteva episoade.

| angel137 a răspuns:

Supernatural e foarte interesant, multa actiune. Primul sezon e mai mult cu mistere dar in sezonul 2 apare lucifer, ingeri si chesti din asteabig grin

| bonniem98 a răspuns:

Daca vrei cu vampiri cauta "true blood", "being human", "moonlight" sau "ultraviolet", sau sau daca nu, incearca "dark angel", "warehouse 13", "supernatural"

| Mσηιι explică (pentru bonniem98):

LA True Blood am inceput de mai demult sa ma uit, e super, multumesc. :*

| Adriana5827 a răspuns:

America Horror Story! Ti-l recomand cu toata inima. E minunat!

| KrisS1234 a răspuns:

Buna! Teen Wolf, Blood Ties, uitate si la Prison Break daca nu l-ai vazut( e super misto rupe tot) Suprenatural Secret Circlehappy... sper sa te ajute raspunsul meu si astept funda!