| anonim_4396 a întrebat:

cine imi poate spune ce se va intimpla cu Anca si cu Vald din Pariu cu viata, chiar au murit? cine imi poate da mai multe informatii.

4 răspunsuri:
| ÐÿÅ a răspuns:

Buna!
Nu au murit Anca si Vlad, George a declansat alta bomba in timp ce pe a Ancai a oprit-o!

Sper ca te-am lamurit!]
Pa, pa! happy

| NooStresss a răspuns:

Din cate am intales aceea bomba de pe anca nu era reala si george a pus una adevarata mai incolo pentru a-l face pe acel,, mafiot,, sa creada ca au murit pentru ca ai vazut ca erau toti aproape de ei si daca bomba exploda acolo erau si ei cel putin raniti/arsi. Plus ca nu cred ca George fiind acolo nu ar fi facut nimic pentru ei.Si ce am vazut noi in reclama de toti tineau doliu ori stiu si se prefac ori chiar cred ca Anca si Vlad sunt morti si George i-a dus intr-un loc sigur pana il prind pe Durgoslav sau cum il cheama pe ala.E logic asa sper ca ti-am fost de ajutor

| vladpilotul a răspuns:

Hey. Nu, nu au murit, cei din lala band vor purta doliu doar ca acel asasin sa creada ca cei 2 au murit, si sa-i lase in pace, dar nu, nicidecum nu au murit, doar sunt 2 dintre personajele principale, iar personajele principale nu mor niciodata. Ma bucur daca ti-am fost de folos. Ceao.

| maria20012001 a răspuns:

Nu vor muri deoarece george ii va ajuta si Lala Band va scapa dar si Anca si Vlad vor supravietui. Uitati-va pe 'google imagini' in capturi sau la 'Povestiri adevarate:Scene dramatice in "Pariu cu viata"'