| 4Yourself a întrebat:

Imi puteți spune ce s-a întâmplat cu Anca din Pariu cu viata? A murit?

Răspuns Câştigător
| LalLyBoOmD a răspuns:

Nu vor muri. George, spionul, a pus o bomba falsa pe Anca, iar cea adevarata este pe un copac, putin mai incolo, deci ei nu vor fi raniti. Si doar ai vazut ca Vlad o imbratiseaza atunci cand bomba explodeaza, dar in secventa din episodul urmator arata ca este teafar si nevatamat la psiholog, TV, sau interogatoriul acela, unde ii filmeaza, asa ca e ok. Funda te rog, pentru efort.

2 răspunsuri:
| CaTa_LaLa_1998 a răspuns:

Acelasi raspuns il caut si eu ca nu stiu ce s-a intamplat crying(
dar daca nu mai joca anca si Vlad eu nu mai ma uit la film... dar presupun ca nu a murit deoarece ei doi erau pers principale... vor face ei ceva si vor reusi

| Anonimaly a răspuns:

Anca si Vlad nu vor muri doarce ei au pus pe facebook poze cu ei de la filmari si poze din videoclipurile care vor aparea in serial deoare ce ei(membri trupei si productia ) sunt inainte cu episodele deci nu vor muri si sunt si personajele principale