| Al000 a întrebat:

Cine imi spune si mie seriale ( nu vechi) cu personaje cu replici cat mai sarcastice, funny? Gen Damon Salvadore ( Ian Somerhalder) din The Vampire Diaries - el e motivul pentru care ma uit. Am inteles ceva de Supernatural...

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Replici sarcastice: pers. James "Sawyer" in Lost, pers.Chuck Bart în Gossip Girl, pers.Eric Northman în True Blood, pers.Cohle în True Detective, sarcastic & funny, pers.Holder în The Killing,pers, Erich Blunt în Murder In The First, pers.Roman Godfrey în Hemlock Grove

| Katherine20 a răspuns:

The Originals și Teen Wolf. În TO n-ai cum să nu te îndrăgostești de Klaus și in TW de Stiles laughing

| Alelulu a răspuns:

2 broke girls are relici funny si sarcastice.

| sddkdkkk a răspuns:

ITI recomand filmul horror SAW! Are replici de gen:SA INCEAPA JOCUL, JOCUL S-A TERMINAT, etc. FUNDA?