| Kitty77 a întrebat:

Cine este mai frumos din "The Vampire Diaries"? Paul Wesley(Stefan) sau Ian Somerhalder >(Damon)?:-

4 răspunsuri:
| Alexutza6755 a răspuns:

Ambii.

| lunarwolf a răspuns:

Oh,man...
Cum mai poți întrebaaaa?
Logic că Ian Somerhalder. E super hot tipul. Alea de la mine din clasă deja au planuri cu el. laughing) Cred că înțelegi la ce mă refer. XD

Deci, tipooo, daaaaaa...

Ian e prea sexy ca să fie o ființă umană.

| ZâmβέŤ a răspuns:

Cel mai mult imi place de Ian Somerhlder dar si Paul Wesley:X
Am si reviste cu ''THE VAMPIRE DIARIES'' si 2 carti:X:Xcu ei:X

| Crinaaaaa a răspuns:

IAN looooogic, cum sa mai intrebi? arata super la varsta lui