| Raffaa a întrebat:

:d Vreau si eu un film de dragoste in care sa fie vorba de 2 adolescenti! va rog! multumesc.

Răspuns Câştigător
| chipicao2 a răspuns:

Serendipity este romantic doar ca nu este cu adolescneti sunt doi dar mai maribig grin dar e frumos filmul l-am vazut azi-noaptehappy sper sa iti placa daca te uiti la el :d :* sau a walk to remember este romantic dar este si drama si este cu adolescenti.:*

3 răspunsuri:
| chrisstina a răspuns:

A walk to remember, the notebook

| SDC a răspuns:

Twilight1,2,3,Gossip Girl,Love at frist Hiccup, Ae Fond Kiss., A Cinderella Story (2004),Another Cinderella Story (2008),The Last Song, Barbatul Perfect

| justsmk a răspuns:

Liceeniilaughing. nu-mi vine altceva