| alexandra281099 a întrebat:

Hei..TPU vreau si eu un film de dragoste cu adolescenti happy

10 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Lol, The last song, Mean Girls

| Cuniska a răspuns:

16 wishes

| faramatania a răspuns:

Now Is Good
Beautiful Creatures
Upside Down
The First Time
The Hunger Games
LOL
The Last Song
The Art Of Getting By
Never Let Me Go
17 Again

Răspuns utilizator avertizat
| 0Andrew0 a răspuns:

The First Time, Love at first hiccup, The girl next door

| Angie95 a răspuns:

-Lol! -The last songbatting eyelashes

| PandaaKid a răspuns:

American Pie laughing

| Cipuu a răspuns:

Înceară Footlose. Garantez că o să-ți placă! big grin

| HotAndFreshh a răspuns:

Sper ca acestea sa iti placa :
-She`s The Man [Lui Duke îi place de Olivia căreia îi place de Sebastian, care de fapt este Viola al cărei frate e iubitul lui Monique, aşa că o urăşte pe Olivia care e prietena lui Duke ca să-l facă gelos pe Sebastian, care de fapt e Viola şi începe să se îndrăgostească de Duke, care crede că ea e băiat...]

-Gossip Girl [ Este vorba despre viata unor adolescenti, nu doar foarte frumosi, ci si putred de bogati, care locuiesc intr.un luxos cartier din New York]

-Thirtheen [este vorba despre o fata de 13 ani foarte cuminte si la locul ei.Se poarta frumos si mama ei o iubeste foarte mult.Dar crescand, in drumul spre adolescenta, lucrurile se schimba putin cam mult. ]

-Pretty Little Liars [ este vorba despre 5 fete. Hanna,Aria, Spencer, Emily si Alison. Dupa ce Alison dispare, ele incep sa primeasca mesaje nu prea frumoase din partea unui necunoscut, care se semneaza "A"]

-Wild Child [ este vorba despre o tanara rebela din Malibu, care este trimisa la tatal ei, la o scoala-internat cu reguli severe. Odata ajunsa acolo, fata se straduieste sa plece cat mai repede si face tot felul de nebunii.Se indragosteste, insa de fiul directoarei, si asta ii da toate planurile peste cap.]

-17 again [ Este vorba despre Mike O`donnell care avea tot ce isi putea dori de la viata. a fost un atlet de nota 10, care mentiona sa umble la facultate, dar el a renuntat de tot la acest plan pentru a se casatori cu iubita lui din liceu, Scarlett]

Sper ca te.am ajutat happy FUNDA?:O3

| AAAAAAAAAAAALLLLLLLLLLLLLLLEEEE a răspuns:

Dansul dragostei 4