| TrafalgarLawDăFărst a întrebat:

DAU FUNDA! De fiecare data la jumatatea episoadelor din animeul Trigun este o melodie care nu o gasesc printre ost-urile acestuia deci DAU FUNDA la cine imi spune cum se numeste!

2 răspunsuri:
| Neamtu_Damy_1991 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=4DhXtb8yQRU uite trebuia doar sa cauti trigun melody pe google asatept funda

| TrafalgarLawDăFărst explică (pentru Neamtu_Damy_1991):

Poi nu am gasit-o inca! Dai la minutil 12:25 la episodul asta si cred ca o sa te lamuresti despre ce melodie vorbesc!
http://www.youtube.com/watch?v=DqeZin4v2BA