| NedaCatalin a întrebat:

Buna TPU(imi cer scuze de pe acum legat de greselile gramaticale)mi-am amintit deapre un film insa nu mai stiu cum se cheama.
Subiectul filmului era cam asa:un om e blestemat sa intinereasca de la o varsta de 90de ani cam asa iar in timp ce intinereste(pe la40ani)se indragosteste de o femeie si ramane impreuna cu ea pana cand ajunge nou noscut iar ea imbatranit, daca va suna cunoscut si aveti un raspuns va rog sa imi spuneti multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vezi The Curious Case of Benjamin Button (2008)
http://www.cinemarx.ro/......01006.html

| NedaCatalin explică (pentru floresdemayo):

Da asta e multumesc!
:*

1 răspuns: