| bєαυтιƒυℓ a întrebat:

Imi poate da cineva detalii despre filmul Secrets cu Zendaya Coleman.Stiu ca nu a aparut inca dar vreau sa stiu despre ce e vorba.

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Te referi la ăsta?
http://www.youtube.com/watch?v=6ID1jz0A8LU
În primul rând, nu se numește „Secrets", iar în al doilea rând, nu este un film.
Atât Zendaya Coleman, cât și colega sa, Bella Thorne, au fost protagonistele unor trailere pentru cărțile lui Katie Alender.
Zedaya a filmat pentru trailerul cărții „From Bad to Cursed", iar Bella pentru „As Dead As It Gets".
Numai bine!

1 răspuns:
| HermioneLove a răspuns:

Film cu Zendaya Coleman? MISTO love struck Abia astept sa-l vad love struck