| Girly97 a întrebat:

TPU! Imi poate spune cineva de ce niciodata nu i se arata fata stapanei lui Tom (Doi Papuci)?!

Răspuns Câştigător
| Girly97 explică (pentru aureljeo):

Acum inteleg de ce! laughing)))))))))))))))))) Si vad ca ai inteles rapid despre ce este vorba! laughing)))))))) Primesti funda! happy

2 răspunsuri:
| Λησηумσцѕ a răspuns:

Deoarece sunt doar picioarele si corpul nu exista. Acestea sunt desenele ca sa distreze copii si sa-i amuze. Pentru ei nu conteaza ca nu ii vede capul sau alt ceva. Copiilor le plac mai mult ce se intampla in desen decat aspectul lui.
Sper ca te-am ajutat.
Ceau!