| 2B a întrebat:

Imi puteti spune in ce episod din naruto shipuden pain incepe atacul asupra konaha.(fUNDA)

Răspuns Câştigător
| Puffy93 a răspuns:

Salut. In episodul 157. Uite aici : http://www.animekage.com/watch-online/naruto-shippuden-episode-157.html ai toate episoadele pana la 356. In fiecare joi mai apare cate un episod. Sa te uiti sa vezi ce bataie le da Naruto celor 6 Pain. Vizionare placuta!

3 răspunsuri:
| Carmen27 a răspuns:

Episodul 157: Assult on the leaf village
Capitolul(manga) 419:Attack

| labrador23 a răspuns:

Pain incepe atacul contra Konoha in episodul 157 (naruto shippuden)