| ღჩօოჩօղყƙღ a întrebat:

BUna TPU! Imi spuneti filme faine cu vampiri?

Răspuns Câştigător
| DeyaE14 a răspuns:

Pai:
Toate serile Twilight:

Twilight
New moon
Eclipse
Breaking Down part 1
Breaking down part 2[apare in toamna]

Te mai poti uita la:
Buffy the Vampire Slayer[este serial]
Never cry werewolf [e cu varcullaci dar e super]

Sper ca te-am ajutat.

7 răspunsuri:
| Eallscriellca a răspuns:

Hello!
Nu cunosc multe filme cu vampiri dar trebuie sa vezi "Interviu cu un vampir" Vizionare Placuta!

| Crucified a răspuns:

Ati zapacit lumea cu vampirii vostri. angry

| Mangustă a răspuns:

Dracula (din 1992) Filmul e regizat dupa carte cu acelasi titlu scrisa de Bran Stoker. Am reusit sa trec prin ambele, film si carte si iti pot zice ca e genul de film care cuprinde in detaliu fiecare puct. Nu e povestea de dragoste dintre om si vapir ci modul in care contele Dracula din Transilvania revine la forma tanara si incearca sa cucereasca viitoarea sotia a unui nobil venit cu afaceri la castelul sau. Eu il consider unul dintre filmele epice pe care le-am vazut mai ales tinand cont ca e cu unul dintre actorii mai preferati.
Vizionare placuta.

| Burondo a răspuns:

Abraham Lincoln: Vanator de vampiri,

Twailight

Dark shadows

breaking down

True blood

Van Helsing

New moon

| Alynne a răspuns:

Dupa poza ta, imi dau seama ca deja ai vazut The Vampire Diaires laughing Umm. True Blood, am auzit ca e cool happy

| ღჩօოჩօղყƙღ explică (pentru Alynne):

laughingDa ai dreptate m-am uitat la TVD

| r3b3la a răspuns:

Underwold(2012) happy