| YuiYuuki777 a întrebat:

Buna, TPU!
Imi spuneti, va rog, niste animeuri HD cu:
a) personajul principal sa fie baiat cute/hot si sa fie actiune
b) personajul principal sa fie baiat cute/hot/overpowered si sa fie actiune
c) personajul principal sa fie fata si genul animeului sa fie romance/harem
Va rog sa imi spuneti punctele la care ati raspuns si cel care da cele mai multe raspunsuri sau raspunde la fiecare punct cu mai mult de 5-6 animeuri primește funda!
MULTUMESC!

1 răspuns:
| Btsandyou07 a răspuns:

Buna, îți plac animeuri? Si mie la fel. Poti urmări un serial pe care si eu de asemenea l-am urmărit se numeste Death Note e dragut ai sa vezi... Higurashi no Naku Koro ni un alt serial film probabil
Nishi No Yoki Majo: Poveste destul de romantica într-un fel, scoala de fete baiat deghizat in fata la aceeasi scoala de fete destule ingrediente pentru a fi ceva simpatic.
Trinity Seven... Grisaia no Kajitsu... Sa le vezi sunt misto rau de tot.