| Pisika777 a întrebat:

Iar am ramas in pană de animeuri...
Puteți sa imi dați niste animeuri cu:
-personajul principal baiat, daca se poate sa fie si destul de cute/hot

Răspuns Câştigător
| Adyy5 a răspuns:

Diabolik Lovers,Say I Love you,Kiss him,not me,Strike the Blood,Tokyo Ghoul,Kaichou wa Maid-sama!, Sakurasou no pet na Kanajo (tipul nu e hot, dar mi se pare simpatic), Honey x Drops, Charlotte.

2 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Spiritpact, are o tema ca gay, deci cred ca fetelor le plac genul asta de anime, desi nu stiu de ce.

| sweetys a răspuns:

Akagami no Shirayuki. Darknes than black. Nu mai am idei laughing