| Mirrre a întrebat:

Buna TPU..imi ziceti si mie niste filme horror cu adolescenti care pleaca in excursie si cineva ii omoara pe rand?

Răspuns Câştigător
| heise a răspuns:

Stiu ca iti recomand ceva putin diferit, dar in legatura cu doar o ochestie: sa plece in excursie.
In "The Bloody Reunion" ei se alatura intalnirii de zece ani dupa absolvirea liceului (sau cam asa ceva) si apoi incep sa fie omorati pe rand. Sau asa se pare. Povestea e psihologica. Asa ca dupa ca atunci cand te uiti incearca sa fii atenta la detalii, iar daca unele lucruri nu ti s-au clarificat poti cauta pe Wikipedia, dar nu inainte (ca sa nu strici "surpriza" XD).
P.S.: Filmul e asiatic. Mai bine zis coreean. Insa merita chiar daca e cu "chinezi" (sau sa zic "chineji"? >.>).

11 răspunsuri:
| aryana1991 a răspuns:

Wrong turn 1, 2, 3, 4
the final destination 1, 2, 3, 4, 5
dar cel mai tare e dead snow

| Anddreee a răspuns:

House of the Wax (2005)
Wrong Turn ( sunt 4 parti )
Friday the 13th (2009)

| faramatania a răspuns:

Wrong turn 4 rolling on the floor

| frida0purple a răspuns:

House of wax

| OwlMyGod a răspuns:

Destinatie Finala happy

| ayumu a răspuns:

Final destination(1, 2,3, 4,5)

| Mirrre explică:

Nuuu..in excursii de genul asta nu ma duclaughing..mai bine stau acasalaughing)

| Codrut97tod a răspuns:

Carrie (e superb) si Cabana Din Padure big grin

| geaninadiana a răspuns:

The grudge

| MCRgurl a răspuns (pentru geaninadiana):

In the grudge e vorba de cu totul si cu totul altceva.

| ElizaBlaj a răspuns:

Casa de ceară, incearca e un film foarte bun!