| MaryMarya001 a întrebat:

Imi ziceti va rog anime de dragoste, in care personajul principal este o fata? Inafara de: Uta no prince-sama; Tonari no Kaibutsu-kun; Diabolik Lovers; Uraboku; Bakura ga ita; Vampire Knight; Ouran highschool Host Club; Ao haru ride; Hakuouki; Sukitte i na eu; Fruits Basket; Brothers Conflict; Ghost Hunt; Highschool DXD; Inuyashatonguearadise Kiss; SanKarea; Sword art online; Special A; Maid-sama; Kamisama hajimemashita; Rosario+Vampire; Shogo Chara; InuXBoku SS; Earl and Fairy; La corda d'oro; Otome youkai zakuro; Amnesia; Shiki; Dn Angel; Dance in the vampire bund. FUNDAAAAAAAAAAA pentru cele mai multe anime-uri date!

3 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Buna.
Nana; Arcana Famiglia; Hiiro no kakera; Toradora!; Hiyokoi; Zero no tsukaima.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kimi Ni Todoke?
nu l-ai menţionat.
Sau cel puţin n-am văzut eu.