| MiSeSpuneTyna a întrebat:

In Naruto Shippuden Naruto va ajunge Hokage?Si el si Sakura vor fi impreuna?

Răspuns Câştigător
| TiaFCRB a răspuns:

Masaki Kishimoto la ultimul sau interviu nu a spus exact cand se va termina Naruto Shippuden dar a spus ca a terminat de desenat! si e sigur ca nu va mai incepe din nou sad (sau doar pentru un moment) deci daca a terminat deja de desenat...Cred ca Al 4-lea Razboi Shinobi va fi ultima aventura a lui Naruto.
Dar Kishimoto a spus ca anul acesta o sa il faca pe Kakashi fara masca;
La ce succes a avut Naruto si Naruto Shippuden si filmele(amintiti-va ca luna care vine apare filmul Naruto Shippuden Blood Prison),cu siguranta naruto va lua o pauza si va reincepe din nou, e prea tare serialul ca sa se termine definitiv.

Naruto cu Sakura spui? niciodata, dar nu se stie ce planuri are Kishimoto
IN plus da va ajunge hokage...

9 răspunsuri:
| Loome a răspuns:

Nope, nu se știe. Kishimoto aruncă zarurile, dar a menționat că Naruto dacă va fi Hokage va fi la sfârșit, și probabil după sfârșit vom avea parte de Minato Gaiden. Seria anime va dura PESTE 1 an jumate ca să ajungă la sfârșit, socoting faptul că Arc-ul celui de-al 4lea război shinobi nu s-a terminat, ci este fix la mijloc(manga de azi, tinere)
Eu personal nu vreau să se termine, dar aș vrea să văd Minato Gaiden-ul ce ni l-a promis, vag, Kishimoto.

| KM3 a răspuns:

Din cate stiu eu, Naruto va ajunge cam pe la sfarsitul episoadelor al sapte-lea hokagehappy sper ca ti-am fost de folos

| Nelyu17 a răspuns:

Va fi hokage abia la sf. de shippuuden....nu va fi cu sakura.
Ku Hinata

| natsumi346 a răspuns:

Am vazut ep 206 din naruto Shippuuden sakura ia marturisit lui naruto ca il place cryingcrying

| NarutoRomania3 a răspuns:

Http://www.facebook.com/NarutoRomania3 Un "Like" pentru a fii "Recunoscut" acest anime minunat :o3 Ajutati`ne sa strangem cati mai multi iubitori de acest anime!

| MiSeSpuneTyna explică (pentru NarutoRomania3):

Misto profil...am dat Like...

| NarutoRomania3 a răspuns (pentru MiSeSpuneTyna):

Multumesc! Apreciez!

| MiSeSpuneTyna explică (pentru NarutoRomania3):

Oricand.

| fanNaruto a răspuns:

Da,Sakura si Naruto vor fi impreuna insa pana devine Hokage mai e mult si in plus multi fani Naruto na-r vrea asta.