| antonia2111 a întrebat:

In pariu cu viata vlad o va insela pe anca si stiu si cu cine dar de ce ar face el una ca asta? a si ei o sa se impace? cel mai bun raspuns funda

Răspuns Câştigător
| alexandra2222 a răspuns:

Eu cred ca era drogat deoarece Anca l-a intrebat pe Bogdan unde este si sti ca Bogdan e cel drogat ceea ce inseamna ca era drogat ori beat.

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

De unde să ştim noi, uită-te şi o să vezi.

| BubblesBlossom a răspuns:

1.Nu stiu
2.Nu-mi pasa
3.Scumpa mea, tu crezi ca episoadele din fiecare luni, sunt reluare? E o telenovele noua nu stim ce se va intampla!

| DSabb a răspuns:

Nu avem de unde sa stim de ce face asta sau daca ei se vor impaca. cel mai probabil Vlad este beat si nu realizeaza ce face. happy Funda?

| CUmsespune a răspuns:

Am vazut, sigur i-a pus ceva in bautura ca avea fata cam cetoasa, si sigur o sa se impace, e un serial doar!