| cristi_1445 a întrebat:

Pentru cei care sa uita la pariu cu viata credeti ca o sa se impace Anca cu Vlad si Andrei cu Ioana

Răspuns Câştigător
| Luiyza a răspuns:

Iubirea lor va trece peste orice obstacol... asa ca se vor impaca. Anca cu Vlad pana la urma se vor impaca, pana ii demonstreaza Vlad ca o iubeste extrem de mult.Iar Alina cu Andrei se vor impaca au trecut ei si peste lucruri mai grele.EU mi-asi fi dorit sa nu fie introdus in serial LIVIU.

| ZzzlalagirlzzZ a răspuns (pentru Luiyza):

Ai dreptate
e naspa
le stica relatia lui ioana si andrei

9 răspunsuri:
| Elial a răspuns:

Daaa:X

| IonutAxi a răspuns:

Sigur se impaca

| gago a răspuns:

Da pana la urma tot se v-a impaca big grin

| cKle1n a răspuns:

In puii mei... Si eu ma uit la serialu asta da nu's asa disperat ca voi. Asteptati si voi sa veddeti...

| Ina014 a răspuns:

E clar lucru ca o sa se impacehappy P.s-Vladut e cel mai frumos

| DaDinFund a răspuns:

Sunt personaje principale, nu? E evident ca se vor impaca peste 1756 de episoade pline de intrigi si drama. Toata lumea iubeste finalurile fericite...