| KevinAle a întrebat:

Bună TPU!
Incerc sa caut un film, dar nu imi aduc aminte numele lui.
Este despre o fată si fratele său mai mic care au fugit de acasa din cauză ca o inavzie extraterestra l-au rapit pe tatal lor, incercau sa se ascundă, iar invazia extraterestra au gasit-o pe ea și i-au injectat ceva să devina si ea ca ei, dar fata era destul de puternică, asa că a putut sa controleze extraterestrul din ea si s-au dus spre deșert ca să isi caute bunicul.

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

The Host (2013)?
Adica prima parte... nu prea pare chiar din acest film, dar ultima cam da.

| KevinAle explică (pentru DoarBogdan):

Esti GENIAL ❤❤❤multumesc!

| DoarBogdan a răspuns (pentru KevinAle):

Cred ca este mult spus, dar iti multumesc si eu! ^_^

Seara frumoasa sa ai!