| BiancaManolache a întrebat:

Bună TPU, mă ajutaţi şi pe mine cu nişte sugestii de filme cu adolescenţi rebeli, certuri cu părinţii, sex, droguri, petreceri, ştiţi la ce mă refer big grin Cât mai multe sugestii aş vreahappy

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Cruel Intentions (1999),Twelve (2010),21 & Over (2013),Project X (2012),The Perks Of Being A Wallflower (2013),Spring Breakers (2012),The Bling Ring (2013),Alpha Dog (2006)

| Sociopat a răspuns:

Project X

| DianaDiaa a răspuns:

Vrei si serial?
Daca da El barco(vaporul) e super misto. Aventura adolescenti mister km tot ce vrei. Chiar te prinde serialul

| Inela a răspuns:

The bling ring e ceea ce cauti big grin (e cam singurul de genul asta pe care l-am vazut)
Poate merge si Wild child. laughing

| KristyNbk a răspuns:

American Pie si Sexcursie