| AlexMercer a întrebat:

Maine, eu si prietena mea împlinim o luna de relatie. Imi puteti recomanda un film romantic cu happy-end si care sa fie si interesant? O sa ne uitam de pe laptop, online, deci orice film mai nou ar merge
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

In Your Eyes (2014),Endless Love (2014),Love, Rosie (2014),The Art Of Getting By (2011)/Before We Go (2015)

| Sn4k3 a răspuns:

Friends with benefits. Vizionare placuta!

| SkyPilot a răspuns:

Nu stiu ce film sa iti recomand, dar ai grija sa ii oferi un buchet de trandafiri rosii cand va intalniti si sa ai un tort cu multa ciocolata pentru vizionare.
Va doresc distractie placuta!