| xAlinutza a întrebat:

Buna :* Vreau si eu sa vad un film romantic :d imi puteti recomanda unul?!

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Iata cateva: Closer, Keith 2008, My.Sassy.Girl.2008, Shanghai.Kiss.2007, What Whomen Want, I love you Beth Cooper. Vizionare placuta! happy

9 răspunsuri:
| PunkieMuff a răspuns:

P.S. I Love You

| RoxanaCC a răspuns:

If only; m-a miscat profund

| Georgian_Alex_1995_LQXO a răspuns:

Stardust

| ZambesteCuNoi a răspuns:

Uita-te aici sunt cele mai super filme, eu le ador, sper si tie sa-ti placa : http://diky.info/? page_id=134&lang=ro

| Milayaa a răspuns:

Dear John
Sushi Girl
Ma Premier Fois (nu stiu daca asa se scrie) big grin

| RMika a răspuns:

If Only sau The Notebook

| tatarush a răspuns:

Dansul dragostei 3...are o poveste fascinanta

| warior986 a răspuns:

Dirty Dancing e fffff frumos

| Justme1000 a răspuns:

The notebook, Sweet November sau Love me if you dare.Sunt preferatele melehappy