| Deutsa56 a întrebat:

Mi-am adus aminte de un film indian pe care vreau sa il vad, dar nu mai stiu cum se numeste.Era despre o fata care se casatoreste cu un baiat, si n noaptea nuntii are loc un incendiu, si ea e arsa.thinking parca.Stiti despre ce film e vorba? FUnda.

Răspuns Câştigător
| Adriana_8643 a răspuns:

Tu sti foarte bine ce cauti...u cauti un film...nu un serial cum spun ceilalti.Filmul pe care tu il cauti se numeste Dragostea nu e un joc sau mai bine spus Vivah.Chiar aici poti vedea faza cand a cazut grilajul acela in flacari pe ea : http://www.youtube.com/watch?v=lxFKDZq7T_A&feature=related

5 răspunsuri:
| Deutsa56 explică:

Nu e Triunghiul iubirii.Era film.L-a dat de vreo 2 ori pe national tv.

| qMisaki a răspuns:

Da stiu eu.Este pe episoade vreo 200 episoade tu l'ai vazut pe penultimul sau ultimul.Era pe canalul natioanal tv, dar acum e pe altu.Se numea.N

| qMisaki a răspuns:

Ba da! E triunghiul iubirii! Doar noi doua stim big grin

| Adriana_8643 a răspuns:

Funda?

| laviniaB a răspuns:

Cred ac despre TRIUNGHIUL IUBIRII dar nu sunt sigurabig grin