| emonbusiness a întrebat:

Caut un film indian. Mi-ar fi de folos daca m-ar putea ajuta cineva cu vreo informatie pentru ca nu prea imi aduc aminte de prea multe din filmul respectiv. Era vorba despre doi frati. Cel mare are o afacere in strainatate, unde cred ca se si casatoreste si dupa o vreme incepe sa bea si sa isi bata sotia. Se intoarce acasa, era foarte bogat, cred ca era un mic rege. Acasa afla ca fratele sau urmeaza sa se casatoreasca. Partea interesanta este ca era vorba de aceeasi femeie pe care o iubea fratele cel mare. Este o adevarata nebunie, el ii vorbeste fratelui despre marea lui iubire, cel mic la fel, de a lui, fata vine in casa lor, dar cei doi nu se intalnesc pana in momentul nuntii. etc.
Daca are idee cineva despre ce film este vorba sau macar de numele vreunui actor, mi-ar fi de mare folos.
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| chandnisharma a răspuns:

Filmul se numeste Mehbooba, cand a fost la tv a fost tradus Fata din vis
actori sunt: manisha koirala, ajay devgan, sanjay dutt
asta este o melodie din film:http://www.youtube.com/watch?v=85BjxIdVRnk

la adresa asta poti viziona fimul cu traducere in romana http://www.trilulilu.ro/Paul1427/e0779164964356

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e fata din vis asa se numestie