| Kelria a întrebat:

presupun ca va uitati la filme in timpul liber big grin,asa ca va rog sa-mi dati niste sugestii pentru filme de aventura, dar sa fie cu adolescenti.Dau funda tongue

Răspuns Câştigător
| Dulcicataaa a răspuns:

The Carrie Diaries-un film super o sa-ti placa te asigur!
The First Time -pe acesta il pot privi de 100 de ori ca tot nu ma plictisesc!
What a Girl Wants-un film pentru adolescenti care merita vazut!
Raise Your Voice-imi place, sper si tie sa-ti fie de folos!
si mai sunt multe alte filme pe aceasta adresa http://www.cinemagia.ro/liste/filme-cu-adolescenti-7482/
sper ca ti-am fost de folos.Bafta!
Fundita?

| Kelria explică (pentru Dulcicataaa):

Multumesc,mi-ai fost de ajutor happy

| Dulcicataaa a răspuns (pentru Kelria):

Imi place sa aud asta!