| anonimvsanonim a întrebat:

Bună TPU, săptămâna trecută m-am uitat la Dr.House pe Euforia (VINERI). De la 8 la 12, şi ştiu că în ultimul episod de acolo dr.house tot avea halucinaţii cu prietena lui wilson care a murit, Amber, ceva de genu, şi apoi la sfârşitul episodului l-a dus Wilson la ceva spital, şi acolo s-a terminat episodul. Îmi puteţi spune vă rog ce sezon şi ce episod era? FUNDĂ

Răspuns Câştigător
| UnleashedPsycho a răspuns:

Probabil ultimul episod din sezonul 5.

| anonimvsanonim explică (pentru UnleashedPsycho):

Chiar ăla a fost, acum l-am găsit. mersi :* funda ta vine imediat

1 răspuns: