| MaryElen a întrebat:

Stie cineva cand incepe noua telenovela de pe Acasa Tv „ Ingeri Pierduti"?

7 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Aceasta tenelovela va incepe toamna aceasta conform facebook.
Te pup, pa pa! :*

| Muwz a răspuns:

„Ingeri Pierduti" este noua telenovela ce are premiera in aceasta toamna. Data exacta =?

Funda?

| Ieremie_Aura_1997 a răspuns (pentru Muwz):

9 septembrie la ora 20:30

| Pufulete456 a răspuns:

9 septembrie premiera ..in fiecare zi de luni pana joi de la 20:30 happy Premiera a fost deja cred ca te-ai uitat.

| ferdin a răspuns:

Incepe toamna dar data inca nu se stie.

| Ieremie_Aura_1997 a răspuns:

Telenovela ingeri pierduti va incepe pe data de 9 septembrie la ora 20 : 30

| ggeeo a răspuns:

Incepe pe 9 septembrie la 20:30 :*