| diadia46 a întrebat:

happy Stie cineva un film cu salvamari? De preferat. o poveste de dragoste dintre un salvamar si o fata... sau. ceva de genul happy Mersii big hug funditaaa

Răspuns Câştigător
| salvamarcostinesti a răspuns:

Da sa iti zic ceva happy povestea unui salvamar de dragoste cu o fata dureaza doar cat stai la mare apoi te uita mai vin dupa tine 2387493287 de fete laughing si innaintea ta poate si mai multe au fost. nu te indragosti prea tare de un salvamar. ei sunt doar de un sex la mare si gata laughing eu iti zic din propia experienta.si daca mi-ai intreba toti colegi la fel ti-ar raspunde si ei. poate ai prins vreunu la inceput era incepator si v-ati indragostit tongue

19 răspunsuri:
| salvamarcostinesti a răspuns:

De ce ai cunoscut vreun salvamar la mare?big grin

| diadia46 explică (pentru salvamarcostinesti):

Posibil. probabil laughing De ce?

| salvamarcostinesti a răspuns (pentru diadia46):

Pentru ca si eu sunt salvamar la costinesti happy ma gade-am ca ai fost in costinesti si ai cunoscut pe vreunu din colegi

| diadia46 explică (pentru salvamarcostinesti):

Am fost in Eforie Sud happy

| salvamarcostinesti a răspuns (pentru diadia46):

Boon tongue si salvamarii astia cuceresc multe inimi ai naibi ei tongue

| diadia46 explică (pentru salvamarcostinesti):

Lauda-m-as. laughing Asa o fii, daca tu zicibatting eyelashes

| diadia46 explică (pentru salvamarcostinesti):

laughing mda, dragut din partea ta ca mi-ai zis. sunt foarte constienta de asta, ce se intampla la mare, ramane la mare. nu s-a ajuns la sex, deci pot spune ca a fost o poveste de vacanta, nu o aventura tongue a fost frumos.

| salvamarcostinesti a răspuns (pentru diadia46):

Da.dar tu cati ani ai?

| diadia46 explică (pentru salvamarcostinesti):

16 ani happy

| diadia46 explică (pentru salvamarcostinesti):

Si tu cati ani ai?

| salvamarcostinesti a răspuns (pentru diadia46):

| diadia46 explică (pentru salvamarcostinesti):

Ah, btwhee hee contul asta e al unei prietene, de aia pe profil scrie ca am 14 happy

| salvamarcostinesti a răspuns (pentru diadia46):

A ok tongue nu-i nimic dar de ce nu iti pui o poza sa te vad

| diadia46 explică (pentru salvamarcostinesti):

Nu mai bine imi dai tu un mesaj privat cu IDul tau si rezolvam?hee hee tongue

| salvamarcostinesti a răspuns (pentru diadia46):

Ai primit msg?

| diadia46 explică (pentru salvamarcostinesti):

Nu, nu l-am primit straight face

| salvamarcostinesti a răspuns (pentru diadia46):

Alexutzu_rzv

| salvamarcostinesti a răspuns (pentru diadia46):

Da sa iti zic ceva happy povestea unui salvamar de dragoste cu o fata dureaza doar cat stai la mare apoi te uita mai vin dupa tine 2387493287 de fete laughing si innaintea ta poate si mai multe au fost. nu te indragosti prea tare de un salvamar. ei sunt doar de un sex la mare si gata laughing eu iti zic din propia experienta.si daca mi-ai intreba toti colegi la fel ti-ar raspunde si ei. poate ai prins vreunu la inceput era incepator si v-ati indragostit tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper sa-ti placa.http://filmeonlinesubs.blogspot.com/2010/11/guardian.html

| Hortopan_Alex_1993 a răspuns:

The Guardian