| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva de unde pot downloada SopCast in care sa aiba inclus si programul CW Tv? Funda! :X

Răspuns Câştigător
| ComputerGeek a răspuns:

Hei! Mi-e teama ca nu vei putea vreodata...SopCast e cum ar veni un "hoster", ceea ce inseamna "gazda". Nu tine de SopCast ce programe poti viziona, acest lucru depinde de utilizatorii care pot inregistra un anumit canal live, pe care il pot pune la dispozitie prin SopCast, si banuiesc ca asta costa bani.

Deci, prin urmare, totul tine de cei care sunt dispusi sa "emita" acel program pentru restul utilizatorilor.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ok Ms mult! Eu am Sopcast 3.2.4 si m-am gandit ca ar exista si altul cu mai multe programe. sad

| ComputerGeek a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu folosesc, mai mult pentru meciuri de fotbal. O versiune mai noua nu inseamna neaparat mai multe canale, ci o versiune mai stabila, cu imbunatatiri noi.

Ai putea totusi sa cauti pe google: cum pot viziona online CW TV?

| anonim_4396 explică (pentru ComputerGeek):

Am cautat.Si imi da site-ul official, dar imi mai spune ca nu sunt in locatia potrivita pentru a viziona.sad Multumesc oricum!