| emy_7844 a întrebat:

Buna TPU. Stiti cumva in care cinematografe si in care orase va aparea filmul " the hobbit"? va rog sa imi spuneti urgent! DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

In toate.
The hobit este principalul favorit la oscar anul acesta ca sa nu mai spun ca este un prequel la the lord of the rings.
Nu cred ca este cinema in Romania care sa nu il difuzeze, este considerat cel mai mare film al anului pana la urma.

| DrunkenRat a răspuns:

Dear lord. imi amintesc filmul asta, am auzit de el acum un an, trebuie sa isi faca debutul in anotimpul asta