| LoveStoryLoveYou a întrebat:

Buna TpU. Stiti cumva niste seriale cu vrajitorie? Dar in afara de:
-The Vampires Diaries
-The Originals
-The Secret Circle.
Inafara de astea mai stiti altele? Sau cu vampiri...

8 răspunsuri:
| վፀiፀፀ a răspuns:

Witches of East End
True blood
Lost girl
Supernatural
Nowhere boys
Once upon a time
Sleepy hollow

Sper să-ți placă și ție la fel de mult cum mi-au plăcut mie; 3

| Spanc a răspuns:

Incearca American Horror Story. In fiecare sezon e vorba de altceva. E super!

| faramatania a răspuns:

Salem (cu vrăjitoare),iar cu vampiri:True Blood,Hemlock Grove,Buffy The Vampire Slayer,From Dusk Till Dawn: The Series (cu serpents),Being Human,The Strain,mai poți încerca Witches Of East End, Charmed, Nowhere Boys (aventuri, magie, etc.)

| lpavel a răspuns:

Heroes! - e super!

| DomnulFantastic a răspuns:

Harry Potter!

| Gena5 a răspuns:

Teen wolf