| Berlinschi_Natalia_1998 a întrebat:

Puteti please sa-mi scriti niste seriale cu vampiri sau ceva supranatural. in afara de : THE VAMPIRES DIARIES, THE ORIGINALS

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

True Blood, Being Human, Hemlock Grove, Supernatural, Dracula (2013),Merlin,Legend Of The Seeker, Lost Girl, Teen Wolf, Bitten

| Berlinschi_Natalia_1998 explică (pentru faramatania):

Lost girl este foarte interesant, multumesc mult

| faramatania a răspuns (pentru Berlinschi_Natalia_1998):

Cu plăcere, mulțumesc și eu.

9 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

DaVinci's Demons

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The twins effect
Twilight

A were wolf boy

| Dontspeek a răspuns:

Teen wolf; The walking dead; Beauty and the beast; Supranatural; Dracula.

| BeccaBoo a răspuns:

Dracula, Blood ties, The Mortal Instruments: City of Bones,Underworld Awakening,Being Human, True Blood, Vampire Academy, The Originals, Twilight sper ca am fost de ajutor!

| Andreea496 a răspuns:

True Blood
Twilight
Dracula
Blood Ties
Vampire Academy
Iti mai recomand cateva seriale care nu sunt cu vampiri: Supernatural, Teen Wolf, American horror story

| Andreea496 a răspuns:

True blood
twilight
blood ties
dracula
Iti mai recomand cateva seriale care nu sunt cu vampiri:supernatural, teen wolf, american horror story