| Chelsea13 a întrebat:

Stiti daca va aparea sezonul 2 de la serialul
The Secret Circle? Daca da, cand?

Răspuns Câştigător
| PriliBlueBlood a răspuns:

Nu este adevarat ce zic rAiN_9663 si neluL
O sa apara pe 5 ian 2013 tongue

| EricaxD a răspuns (pentru PriliBlueBlood):

Sunt curioasa de unde ai aflat asta.

| PriliBlueBlood a răspuns (pentru EricaxD):

Daca te uiti pe vplay o sa vezi ca toti zic asta si multi au postat si articole
dar eu stiu sigur de la o fata de pe twitter care posteaza spoilers pentru multe seriale ca tvd pll tsc sau GG

| EricaxD a răspuns (pentru PriliBlueBlood):

Bai, arata-mi si mie site-ul...sau o dovada, ceva laughing pentru ca, chiar imi doresc sa fie adevarat.

| EricaxD a răspuns (pentru PriliBlueBlood):

Ok, sincer ar fi chiar bine love struck o sa mai caut si eu sa vad. happy

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu va mai exista si un al doilea sezon. A fost anulat. CW este televiziunea
care a produs, difuzat si ANULAT serialul!
ABC Family Nu A Preluat serialul!
Bafta!

| EricaxD a răspuns:

Nu, din pacate serialul a fost anulat pentru ca nu era vizionat chatterbox...nu va mai aparea sezonul 2.