| Pain03 a întrebat:

Sunt un mic amator de filme,A-s dorii si eu mai multe filme gen Never Back Down,Undisputed sau cu actorii faimosi gen The Rock,Vin Diesel(Filme de Actiune/Comedie), Filme care sa te tina in suspans/sau sa te faca sa razi cu lacrimi.(am vazut foarte multe deci astept noutati)Cine da cea mai mare lista are

2 răspunsuri:
| Zulzon a răspuns:

Daca vrei sa iti recomand filme cu Vin Diesel iti sugerez sa incerci Pitch Black si The Chronicles of Riddick. Mai incearca The Fast and the Furious si daca iti place merge sa te uiti la toata seria.

| Pain03 explică (pentru Zulzon):

Am vazut aceste filme in afara de Pitch Black, mersi frumos...Nu cred ca exista alte filme cu Vin Diesel.