| SadSmile a întrebat:

Bună, TPU! Știți din ce film e poza? Funda:*

https://www.facebook.com/......933716944/

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu, nu e un personaj dintr-un desen animat, dar e deja un chip cunoscut pe Twitter, acolo e plin cu imaginile lui, imaginea micuțului fiind însoțită de mesajul: When you had a bad day and you finally see bae
Iar Bae e înțeles ca: Bae is a term of endearment for a significant other, similar to other pet...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca e dintr-un film, pentru ca ar fi fost mai popular. Cred ca este o reclama sau animatie facuta de cineva.

O zi placuta happy