| strawberrycool14 a întrebat:

Vreau si eu filme de adolescenti! Adica povesti de dragoste dintre adolescenti! Gen LOL! funda!happy

26 răspunsuri:
| Aly_6441 a răspuns:

Road trip
The perfect man
The last song
Sleepover
It's a boy girl thing

| YONTU a răspuns:

Buna! Filme gen LOL cunosc Project X.

| vivigreen a răspuns:

Blue lagoon 2012 (versiunea noua) este super romantic cu putina drama. trebuie vazut!

| JonD a răspuns:

Http://jurnalulunuiemo.blogspot.ro/,uite un blog cu o poveste, sper sa-ti placa.

| Felicica a răspuns:

Scrie pe google.ro Pariu cu Viata este un film despre adolescenti care se iubesc dar fac si muzika...Sau scrie Iubiri Secrte. Daca crezi ca raspunsul meu e corect da-mi Funda.

Alte răspunsuri
| CosminC86 a răspuns (pentru nnnnnnnnnn):

Stii doar ca adevarul doare... si ce a spus ea este un adevar. happy

| AdeVero12 a răspuns (pentru nnnnnnnnnn):

Dar cine te crezi tu?! toţi sunteţi tari pe internet, dar în viaţa reală nimic! Pariu cu viaţa este un serial cu drame care sigur nu se vor întâmpla în viaţa reală, cu replici pe care doar cocalarii le folosesc. Acum dacă mă jigneşti sau nu nu+mi pasă, părerea mea. E o ţară liberă, spun ce vreau, ascult ce vreau, mă uit la ce vreau. Deci "prințesică", "dragă", te simți mai puternică, mai presus de Deea dacă folosești astea? laughing

| AdeVero12 a răspuns (pentru Eka7Lyzza):

E părerea ei! Doamne! Ce vă pasă?! Uitați-vă până nu mai puteți la serialele voastre. Ori nu puteți să stați liniștiți din cauza comentariului ei?! "Scumpo" te crezi superioară dacă zici așa? De ce să nu fie capabilă? Cred că e prea greu să suporte scenele alea din serialele voastre. E părerea mea, e părerea ei, ce vă pasă? Keep calm and shut up.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AdeVero12):

Merci de -apreciere-. Dar in Romania exista si oameni de genul, incerc cu greu sa nu le "invadez" spatiul, ca sar toti cu gura pe mine, mai ales pentru o simpla opinie.

| AdeVero12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru puțin. Pentru asta trăiesc: să-mi spun părerea și să-i enervez pe alții. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru AdeVero12):

Haha. Esti tare =]]

| SoranaZohana a răspuns (pentru Felicica):

Este un serial. ea vrea FILM

| oAntiidot a răspuns (pentru Felicica):

Pariu cu viaţa sau Iubiri secrete sunt seriale, NU filme. ^.-

Alte răspunsuri
| criss99991011 a răspuns:

Placinta americana 7(CARTEA DRAGOSTEI)...E supper LOL

| heinekeen94 a răspuns:

Easy A, dupa ador filmul She's a man (uitate la trailer), Freaky Friday, Mean Girl. Daca vrei o sa iti mai spun cateva, acum nu imi vin in mine prea multe...big grin

| Razvy_4886 a răspuns:

Abduction
Charlie St. Cloud
Bridge to Terabithia

| dhjfhsdjkf a răspuns:

Http://www.topvideohd.com/......omana.html
Ultimul cintec e foarte interesant...

| ARosaMia a răspuns:

O sa-ti dau cateva pe care le-am vazut eu si care mi s-au parut geniale:
The first time - prea misto
The last song
Love at first hiccup
Easy A

| Damon4 a răspuns:

The vampire diaries doar ca acesta e serial dar e SUPER SERIALU