| Phercine a întrebat:

Buna TPU.
Vreau un fil gen Sydney White.
Adica: Fata nepopulara / nou venita sa fure inima celui mai populat baiat din liceu/facultate etc. Sa aiba si rivale etc.
Vreau sa fie in engleza.
Dau fundita + vot celui/cea care imi va da un film dupa cum am cerut si care nu l-am mai vazut.
Deci?winking

7 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Filme gen Sydney White:Mean Girls, Wild Child, Chalet Girl, LOL, Picture This

| Phercine explică (pentru faramatania):

Scuze, le-am vazut pe toate sad

| faramatania a răspuns (pentru Phercine):

Altele,acel gen, cam greu de găsit și care să nu le fi văzut, pentru că filmul are ceva vechime, ci doar așa, fără prea mari pretenții de asemănare.Iar în acest caz va trebui să faci un compromis în acordarea fundei și votului.

| Phercine explică (pentru faramatania):

Le-am vazut pe toate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa vezi neaparat: 'Carrie White'. Este asa cum il descri... Uite si link:http://www.filmebunesub.com/2013/02/carrie-2013-online-subtitrat.html. Funda?:)

| RuxyRuxx2 a răspuns:

Trebuie sa vezi neaparat 'Carrie White'... Este asa cum ai descris. Uite si link: http://www.filmeonline2013.biz/carrie-2013/. Funda?:)

| TamaraTania a răspuns:

Uite eu iubesc acest film another cindurela story cu selena gomez e fain cu rivale, cu un baiat popular... sper sa-ti placa. happy