| anonim_4396 a întrebat:

Vroiam sa ma uit la The Vampire Diaries, dar as vrea sa stiu daca e chiar ..HORROR, HORROR! Adica, imi plac filmele cu actiune, dar nu din acelea exagerat de "horror" laughing

Deci intrebarea mea este daca are faze din alea explicite, infricosatoare in care se taie unii pe altii sau mai stiu eu ce.
Nu am o problema cu fazele acelea care doar te sperie, dar fara sa arate prea explicit.
Ma rog, stiu ca nu am fost prea coerenta dar sper sa intelegeti ce vreau sa spun. big grin Si dati-mi asa pareri generale despre film. Din cate am auzit, merita vazut thinking nu?

Multumesc anticipat! kiss

1 răspuns:
| RoFilmeOnline a răspuns:

E un serial destul de reusit si merita vazut. Nu e horror in totalitate,(actiune, drama, suspans) Am vazut toate episoadele aparute pana acum si pot sa zic ca merita. Iti recomand sa il vezi