| Eugenya a întrebat:

Buna tuturor,
ajutati-ma va rog sa dau de un film/serial vazut de curand dar al carui nume nu mi-l amintesc. Era despre o grupare ce racola fete tinere, membrii gruparii purtau masti (parca liderul avea una aurie, ceva in genul) si cei cu bani veneau in locul acela pentru a profita (erau oameni bogati cu influenta si aveau masti pentru a nu fi recunoscuti). Un tip reusise sa se infiltreze printre ei, a filmat unul din acei barbati influenti, unul a fost zgariat (e amestecat in mintea mea). La final tin minte ca au aflat ca cel care era liderul era fratele tipului care le-a salvat pe fete (sper sa nu gresesc)
Va rog ajutati-ma ca am o manie cand nu-mi pot aminti ceva, de doua zile caut pe google sad

2 răspunsuri:
| Denila123 a răspuns:

Filmu era la tv?

| Eugenya explică (pentru Denila123):

Era pe Netflix