| asdfghjklo a întrebat:

Ati vazut filmul Marti, dupa craciun?
Mie mi-a placut foarte mult, dar a fost finalul ciudat.de fapt nici nu cred ca se poate numi final.
Acela este finalul filmului sau nu am vazut eu tot filmul?
Filmul se termina cand vin colindatorii si Paul Hanganu pune cadourile sub brad. Acela este finalul?
Multumesc Anticipat! happy funda logik.

1 răspuns:
| Aisha a răspuns:

Eu cred ca nu se termina la una singura; e vorba de o secventa in care Paul este la volan, langa el fiind si fata lui cu care sta de vorba. sunt in trafic. in mod normal, cand pornesti de pe loc, te uit in fata in primul rand, apoi si in imprejurimi. nu! masina lui Paul a pornit SINGURA, in timp ce el o privea pe fiica lui si vorbea cu aceasta! s-a vazut clar ca actorul nu a fost pe faza. in fine... filmul este nu slab, ci ffff slab din toate punctele de vedere. asta e parerea mea...