| IntrebariIntrebatoare a întrebat:

Credeti in Mos Craciun? Eu da! Cine altfel pune cadourile sub brad? Dumnezeu? Nu cred!

Răspuns Câştigător
| cthulhu a răspuns:

Mos Craciun le pune. Dumnezeu e cu logistica.

23 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Atunci parintii stau si fac l*ba?

| blueangel99 a răspuns:

Da, şi eu cred big hug
Ăia care nu cred, treaba lor, îşi distrug singuri copilăria şi spirirtul Crăciunului, necrezând, că cică ''Părinţii aduc cadouri''. Nu e adevărat, dudelor.
De asemenea, meţionez: în cadrul sărbătorii de Crăciun nu prea îmi pasă de ce cadouri primesc. Mai mult mă gândesc la Naşterea Domnului şi, a doua zi de Crăciun, când merg la bunica, la tranşatul porcului *daydreaming, că nu ştiu să pun emoticonul ăla. Îmi ziceţi, vă rog, formula?*

| BubblesDoubleS a răspuns:

Bunica lu' tata

| Karinakari99 a răspuns:

Există câte un Moş Crăciun pentru fiecare şi anume părinţii.Ei pun sub brad, de Ajunul Crăciunului cadouri.

Răspuns utilizator avertizat
| Făraş a răspuns (pentru IntrebariIntrebatoare):

Hahahahah.big grinbig grinbig grin: a sunat a troll Troll Detected

| FireLollipop사람에게 a răspuns:

Pai, da el a existat si dupa mine inca mai exista. Faptul ca Mos Craciun exista (sau cel putin ca noi credem ca exista) face Craciunul mai frumos. In Ajunul Craciunului imi ''spionez'' parintii sa vad daca ei imi iau cadourile pentru ca niciodata nu am spus ce imi doresc de Craciun, ei nu au facut nimic. Mereu in dimineata de Craciun gasesc cadourile sub brad. Deci intr-un fel cred ca da, exista big grin.

| FireLollipop사람에게 a răspuns:

Si daca Dumnezeu nu exista...tu ce fel de satanist esti?big grin

Răspuns utilizator avertizat
| FireLollipop사람에게 a răspuns (pentru AntiCrestinism):

Stai, stai, stai...sa nu ne jignim. Daca nu crezi in Dumnezeu in cine Doamne iarta-ma crezi?

Răspuns utilizator avertizat
| FireLollipop사람에게 a răspuns (pentru AntiCrestinism):

Am inteles. Nu trebuie sa zici de 1000 de ori.laughing

| FireLollipop사람에게 a răspuns:

Iti urez acelasi lucru.

| jhdvavsfhkegvfrkhegbvr a răspuns:

Cati ani ai? Mos Craciun exista pentru pruncii de maxim 6 ani. Eu nu am crezut niciodata. In mod evident, parintii pun cadourile sub brad. Explicatie logica: daca le-ar pune Mos Craciun sau Dumnezeu, teoretic ar fi ceea ce ti-ai dorit pentru ca ei nu ar trebui sa economiseasca precum fiintele umane *teoretic*, pe cand parintii tai trebuie sa se limiteze la lucruri mai ieftine, deci nu primesti tot timpul ceea ce ceri.

| STRINCKS a răspuns:

Am inteles. Se pune intrebarea daca d-zeoo exista. da' mos craciun? WTF?

| raluca250 a răspuns:

Le pun mami tau si cu tati tau dup` ce isi termina gimnastica in patwinking

| Făraş a răspuns:

Sidahestru dracu sidehestrule ce stanist esti? ce grad tonguetongue

| Făraş a răspuns:

Mah tampitule distrugi craciunul!

| BluX a răspuns:

Parintii maaa laughing eu le-am cerut un Samsung galaxy S si in seara de craciun i-am vazut cu plasa aia de Orange ca duceau telefonul sub brad straight face de atunci merg cu ei sa imi iau cadou de craciun laughing)

| BlackD a răspuns:

Fara foc nu iese fum.
Pentru mine in subconstient exista Mosu; constient nu prea sickhappy.
raspuns: Cred si asa voi face mereu; eu inca de la 1 Dec. decorez camera cu globulete, instalatii, pictez geamu` :d

| Desire01 a răspuns:

Eu cred. Si ca dovada va spun o poveste reala. Ca ori cine altcineva vreau sa il vad. Asa va ii strang pe toata familia intr-o camera stam pana merg sa verifica si nu e nimeni in casa. Cand ma duc sa verific cadourile sunt puse aranjate si nici un zgomot decat niste clopotei.

| Xedra a răspuns:

Well,psihic,Mos Craciun exista. Spirtitul lui e prezent de Craciun, dar imi pare rau sa-ti spuler visele, nu el iti pune cadouri sub brad! am crezt in el pana la 7 ani, cand l`am surprins pe tatal meu la 3 dmineata punand cadouri sub brad(mergeam la bucatarie sa`mi iau apa).Dar el exista psihic, si n aduce in fiecare Craciun darul fericirii( chessy enough?laughing )

| edward1999 a răspuns:

Fiecare cum crede
daca crezi ca exista mos craciun eu nu te contrazic s-ar putea sa existe, poate exista dar dumnezeu nu pune cadourile sub pom in nici un caz numnezeu iti da cadou :intelepciune, sanatate