| iLovePizza51 a întrebat:

Azi am terminat un anime, Highschool DxD si pur si simplu m-am indrogostit de el (de Rias). As vrea daca se poate sa imi recomandati anime asemanatoare sau care sa fie de genul: ecchi, romanta, lupte (as prefera ceva cu demoni, dar orice sugestie e bine venita). Cateva anime-uri care sa cuprinda genurile de mai sus. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| onneshhott a răspuns:

Salut te inteleg am vazut Highschool DxD de 5 ori happy
1. Trinity Seven
2. Infinite Stratos
3. Hundred
4. Charlote
5. Campione
5. Akikan
6. Guilty Crown
7. Ichiban Ushiro No Daimo
8. Sword Art Online
9. Seiken Tsukai No World Brake
10. Witch Craft Works
11. Date A Live
12. Absolute Duo
13. DanMachi
14. Dragon Crisis
15. Nanatsu No Taizai
16. Fate Unlimited blade works
17. Freezing
18. Gakusen Toshi Asterisk
19. Kaze No Stigma
20. Rakudai Kishi no Cavalry
21. Zero No Tsukaima
22. Zetman
Cam atat imi vine acum in minte. toate sunt vazute de mine si garantez ca o sa iti placa.
P.S Daca le-ai vazut deja spune-mi si o sa iti dau altele.

| iLovePizza51 explică (pentru onneshhott):

Nu am vazut nici jumate din ele, m-am apucat recent de anime si mie unul mi-au dat un nou mod de a gandii si de a privii lucrurile. Multumesc mult pentru raspuns!

| onneshhott a răspuns (pentru iLovePizza51):

Inteleg ce spui si eu m-am indragostit de animeuri cand mai vrei animeuri lasa-mi un mesaj si o sa iti mai las cateva sugestii.
HAVE FUN.

4 răspunsuri:
| CanYouFeelMe a răspuns:

Pervers.

| Narutauzumaki a răspuns:

Daca vrei un anime cu lupte cu demoni iti recomand bleach. La inceput nu are o calitate video asa buna, dar dupa parerea mea este un anime foarte fain