| Andreeaa19 a întrebat:

Buna tuturorhappy. O sa incerc sa fiu cat mai explicita. In urma cu aprox 9/10 ani am vazut un film horror, era vorba despre 6 tineri (daca retin bine) carora li s-a oprit masina in apropierea unui fost spital(nu stiu exact daca era spital,dar era o cladire parasita) au sarit gardul si au intrat inauntru prin acoperis. Acolo era un "doctor nebun" care facea un experiment(cred). Era un baiat gol si chel legat de un scaun intr-un "laborator" iar doctorul nu prea stiu ce incerca sa ii faca,daca imi aduc bine aminte el (baiatul) isi aducea aminte de copilaria lui,cand tatal sau i-a scos dintii din gura. Doctorul i-a omorat pe fiecare pe rand (e vorba despre grupul de tineri, cei 6),la sfarsit a reusit sa scape o singura tipa blonda,in masina politiei se uita exact la camera cu niste ochi ciudati,o privire "malefica"hee hee,
Sper ca ati inteles ceva... Nu-l retin foarte bine, insa stiu ca mi-a placut mult si de mai bine de 4 ani il caut.
Daca cumva l-ati vazut sau ati auzit de el scrieti-mi si mie cum se numeste.
Mersi anticipat!
Ofer funda si vot.

1 răspuns:
| RaduMihaiRadu a răspuns:

Daca iti raspunde cineva, te rog sa-mi spui si mie. Pare interesant filmul